Підземні укриття

Бункери

Швидке вирішення питання будівництва та облаштування підземного приміщення для захисту людей

Корпус

герметична несуча конструкція

Монтаж

від 24 годин на будь-якій місцевості

Legotech

розширення та переобладнання

Зв'язок

доступ Wi-Fi та GSM без перебою

Про бункери

Раніше при згадці слова “бункер” була асоціація з однойменним фільмом, який до мурах доводив своєю моторошністю.

А з чим тепер у вас асоціюється бункер? Можливі варіанти:

Коли війна тільки починалася і нам хотілося вірити, що цей жах скоро скінчитися ми не знали куди податися, де знайти і облаштувати безпечне місце. Від тривоги до тривоги ми збивали ноги, бігаючи до міських бомбосховищ, в окупованих містах люди там жили, хтось не маючи виходу ховався у льох, хтось притримувався правила двох стін. Страшно признавати, але за півроку війни ми пристосувалися до такого життя, відновили роботу там, де це можливо і наше почуття безпеки бажає ліпшого стану.

Купити бункер і облаштувати собі безпечне робоче місце під землею, дитячу ігрову кімнату, зону відпочинку стало мрією кожного українця.

Чого вартує ніч без сну в тривогу? Здоров’я. Коли тільки те й робиш, що бігаєш з ліжка в коридор? А хтось вже і того не робить.. але не можна нахтувати заходами безпеки. 

Якщо замовити бункер у вас не вийшло, то наша компанія пропонує вам підземні укриття Shelter PanelTim виконані із надміцного пластику. 

Якби був матеріал який витримає удар авіабомби, ми б закрили ним небо України.

Наш пластик – це не про пляшки та поліетилен. Наш пластик – це екологічний матеріал надміцної якості, стінки котрого завтовшки в 50мм. 

Наше укриття призначене для безпечного переховування під час тривоги, не за правилами 2-х стін, а спуститися під землю у безпечне місце, щоб вибухова хвиля не завдала вам шкоди. 

І вам не доведеться бігати від тривоги до тривоги по ночам, ви безпечно можете облаштуватися у сховищі на ніч, з комфортним доступом до WI-FI та GSM, зі світлом та системою вентиляції.

За потреби вдень там можна облаштувати власний затишний бункер, де ніхто вас не потурбує. 

Ігрова підземна лабораторія для дітлахів з наших сховищ теж вийде відмінна, адже там можна дозволити дітям розмальовувати стіни, а відмити їх можна простою водою. 

А до реалій ми тепер мусимо підлаштовуватися, не нехтуючи почуттям безпеки та власним комфортом. 

І пам’ятайте, що якість пам’ятають довше ніж ціну. 

 • Ш2300 х Д2600 х В2750
 • Вертикальний вхід
 • Люк
 • Драбина
 • 2 Спальних місця
 • Полиці для зберігання продуктів
 • Пасивна, приточно-витяжна вентиляція
 • Живлення: Загальна електромережа

Вартість універсального модуля
4840 €

Legotech - підхід

Дозволяє просто створювати, переобладнувати, змінювати розмір у вже існуючих модулів. Стандартну комплектацію укриття можна розширити набором додаткових опцій, по типу LEGO-конструктора, або виготовити сховище "під замовлення" з урахуванням усіх індивідуальних потреб.

 • розмір сховища
 • тип входу
 • прихований вхід
 • додатковий вихід
 • додаткові спальні місця
 • додаткові полиці для зберігання продуктів
 • система активної фільтрації повітря
 • автономне електропостачання
 • генератор
 • приготування їжі та обігрів
 • біотуалет
 • умивальник
 • аварійний GPS маяк
 • антиковзаюча драбина
 • Виготовлення індивідуальних модулів
 • Індивідуальне обладнання модулів
 • Розробка проекту подальшого розширення або переобладнання та ін.
Отримати пропозицію укриття з додатковими опціями або розрахунок індивідуального укриття.

Наші переваги

Корпус укриття виготовлений з надміцних поліпропіленових сендвіч панелей “Paneltim” (Бельгія), стійкий до фізико-механічних навантажень, дії вологи та  має гарантійний термін експлуатації понад 50 років.
Готові модулі укриття – мобільні, швидкі в розгортанні, не залежать від умов та місця встановлення.
Аналогічна за призначенням продукція інших виробників виготовляється з металу, дерева або бетону, що робить її менш стійкою до впливу зовнішнього середовища, обмежує застосування, ускладнює транспортування та експлуатацію.

Укриття виготовляється з міцного матеріалу, герметично зачиняється, легко витримує перепади температур, вплив вологи та добре захищає від уламків внаслідок руйнувань.

Поліпропіленовий корпус стійкий до гниття, корозії, підвищеної вологості або надмірної сухості. Термін експлуатації більше 50 років.

Сховищу не страшні гризуни та комахи. Полиці, розміщені по периметру, дозволяють зручно розмістити запаси без втрати корисної площі.

Корпус модуля міцний та герметичний. Не потребує додаткової гідроізоляції або утеплення. Встановлюється незалежно від рівня грунтових вод.

Зберігання запасів відбувається при стабільному температурному, вологісному режимі протягом усього року, що сприяє тривалому терміну зберігання продуктів.

Підлягає установці при високих грунтових водах, у будь-який тип ґрунту, у болотистій місцевості і навіть поблизу водойм як на відкритому просторі, так і під будь-якою спорудою.

Виробництво будь-яких конструкцій за бажанням замовника, в залежності від відведеної ділянки під установку з можливістю оснастити додатковими комунікаціями та оснащенням.

Укриття виготовляються з безпечного екологічного пластику, відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам, легко миються мінімальною кількістю води.

Виготовлення та монтаж обладнання проводимо відповідно до норм підземного будівництва, тому додаткові дозволи не потрібні.

Встановлення

Укриття виконує своє завдання лише у випадку відповідного встановлення. В залежності від способу входу (діагональний, вертикальний чи горизонтальний) способи встановлення будуть відрізнятися та мати свою специфіку.
Більше інформації про способи встановлення

Як замовити

П’ять простих кроків для облаштування укриття

Не знаєте з чого розпочати?
Безкоштовна консультація спеціаліста та рекомендації щодо облаштування укриття по телефону  Контакти

  Написати нам

   Please prove you are human by selecting the Flag.

   Укриття «Shelter» є продуктом компанії «Paneltim Ukraine», що входить до групи компаній «KMK Group»

   2006 рік - початок співпраці з бельгійським брендом «Paneltim». Виробником надміцних, екологічно чистих сендвіч панелей.

   З 2013 і до сьогодні, «KMK Group Ukraine» є єдиним офіційним представником «Paneltim» на території України.