Підземні укриття

Підземні
укриття

Швидке вирішення питання будівництва та облаштування підземного приміщення для захисту людей

Корпус

герметична несуча конструкція

Монтаж

від 24 годин на будь-якій місцевості

Legotech

розширення та переобладнання

Зв'язок

доступ Wi-Fi та GSM без перебою

Про укриття

Підземні укриття від KMK Group – це компактний житловий простір, покликаний захистити людей від загроз природного чи воєнного характеру та дії їх наслідків (смерчу, буревію, руйнувань, уламків, вибухової та ударної хвилі).
Сховища мають герметичний корпус з вбудованою системою вентиляції. Можуть обладнуватись під спец потреби, об’єднуватись між собою утворюючи комплекси. Розміщені належним чином під землею, здатні захистити людей від ядерного вибуху.
 • Ш2300 х Д2600 х В2750
 • Вертикальний вхід
 • Люк
 • Драбина
 • 2 Спальних місця
 • Полиці для зберігання продуктів
 • Пасивна, приточно-витяжна вентиляція
 • Живлення: Загальна електромережа

Вартість універсального модуля
4840 €

Legotech - підхід

Дозволяє просто створювати, переобладнувати, змінювати розмір у вже існуючих модулів. Стандартну комплектацію укриття можна розширити набором додаткових опцій, по типу LEGO-конструктора, або виготовити сховище "під замовлення" з урахуванням усіх індивідуальних потреб.

 • розмір сховища
 • тип входу
 • прихований вхід
 • додатковий вихід
 • додаткові спальні місця
 • додаткові полиці для зберігання продуктів
 • система активної фільтрації повітря
 • автономне електропостачання
 • генератор
 • приготування їжі та обігрів
 • біотуалет
 • умивальник
 • аварійний GPS маяк
 • антиковзаюча драбина
 • Виготовлення індивідуальних модулів
 • Індивідуальне обладнання модулів
 • Розробка проекту подальшого розширення або переобладнання та ін.
Отримати пропозицію укриття з додатковими опціями або розрахунок індивідуального укриття.

Наші переваги

Корпус укриття виготовлений з надміцних поліпропіленових сендвіч панелей “Paneltim” (Бельгія), стійкий до фізико-механічних навантажень, дії вологи та  має гарантійний термін експлуатації понад 50 років.
Готові модулі укриття – мобільні, швидкі в розгортанні, не залежать від умов та місця встановлення.
Аналогічна за призначенням продукція інших виробників виготовляється з металу, дерева або бетону, що робить її менш стійкою до впливу зовнішнього середовища, обмежує застосування, ускладнює транспортування та експлуатацію.

Укриття виготовляється з міцного матеріалу, герметично зачиняється, легко витримує перепади температур, вплив вологи та добре захищає від уламків внаслідок руйнувань.

Поліпропіленовий корпус стійкий до гниття, корозії, підвищеної вологості або надмірної сухості. Термін експлуатації більше 50 років.

Сховищу не страшні гризуни та комахи. Полиці, розміщені по периметру, дозволяють зручно розмістити запаси без втрати корисної площі.

Корпус модуля міцний та герметичний. Не потребує додаткової гідроізоляції або утеплення. Встановлюється незалежно від рівня грунтових вод.

Зберігання запасів відбувається при стабільному температурному, вологісному режимі протягом усього року, що сприяє тривалому терміну зберігання продуктів.

Підлягає установці при високих грунтових водах, у будь-який тип ґрунту, у болотистій місцевості і навіть поблизу водойм як на відкритому просторі, так і під будь-якою спорудою.

Виробництво будь-яких конструкцій за бажанням замовника, в залежності від відведеної ділянки під установку з можливістю оснастити додатковими комунікаціями та оснащенням.

Укриття виготовляються з безпечного екологічного пластику, відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам, легко миються мінімальною кількістю води.

Виготовлення та монтаж обладнання проводимо відповідно до норм підземного будівництва, тому додаткові дозволи не потрібні.

Встановлення

Підземне приміщення

А ви уявляли яким би воно мало бути? Найцікавіше це слухати версії діток, вони мріють не про тераси, а про підвали, великі підвали де можна бігати і почувати себе безпечно, де не доносяться звуки сирени, де затишно і шумно від сміху. 

Будівництво підземного приміщення

Відтепер всі новобудови мають бути облаштовані сховищами, а як бути власникам домівок які не мають зручно облаштованого підвалу? 

Наша компанія з перших днів війни займається розробкою укриттів із надміцних конструкційних поліпропіленових сендвіч-панелей бельгійського виробництва PanelTim. 

Перший модуль Shelter, завдяки громадській організації “Нашого роду сила”, ми передали 72-й бригаді ЗСУ, і вже місяць хлопці користуються ним на передовій. За можливості наші воїни дають нам рекомендації по удосконаленню моделей і ми вже готуємо нове поліпшене укриття. 

Сама конструкція в стандартному розмірі 2.3 х 2.6 х 2.75 м при бажанні може розширюватися, навіть після встановлення на ділянці. Для міцності посилена ребрами жорсткості. Корпус являється самонесучим, при встановленні ми додатково поліпшуємо його стійкість залізобетоном, та засипаємо шаром ґрунту завтовшки 70см. 

Стандартна комплектація має вертикальний вихід оснащений люком та драбиною.  

В укритті не переривається зв’язок та WiFi. 

Встановлення в середньому займає до 24 годин. 

Облаштування підземного приміщення

Якщо стандартна комплектація для вас недостатньо приваблива, то ми маємо можливість запропонувати вам більше.  

Ми рекомендуємо оснастити укриття запасним виходом, також можливе виконання прихованого варіанту. 

Водопостачання та каналізація. Про це ми знаємо все, адже вже понад 18 років маємо власне виробництво автономної біологічної каналізації Топас Україна. Тому ми зможемо не лише проконсультувати, а й встановити систему Топас на вашій ділянці. Рівень очищення стоків дозволяє використовувати технічну воду повторно, що підтверджено сертифікатами. 

Організація підігріву та можливість приготування в укриття теж можлива. 

Наші укриття мають гарантійний термін 50 років. 

Шелтер – це сучасне комфортне рішення вберегти себе та своїх близьких від наслідків вибухової хвилі та при природних катаклізмах. 

Як замовити

П’ять простих кроків для облаштування укриття

Не знаєте з чого розпочати?
Безкоштовна консультація спеціаліста та рекомендації щодо облаштування укриття по телефону  Контакти

  Написати нам

   Please prove you are human by selecting the Truck.

   Укриття «Shelter» є продуктом компанії «Paneltim Ukraine», що входить до групи компаній «KMK Group»

   2006 рік - початок співпраці з бельгійським брендом «Paneltim». Виробником надміцних, екологічно чистих сендвіч панелей.

   З 2013 і до сьогодні, «KMK Group Ukraine» є єдиним офіційним представником «Paneltim» на території України.