Підземні укриття

Бомбосховище

Швидке вирішення питання будівництва та облаштування підземного приміщення для захисту людей

Корпус

герметична несуча конструкція

Монтаж

від 24 годин на будь-якій місцевості

Legotech

розширення та переобладнання

Зв'язок

доступ Wi-Fi та GSM без перебою

Про бомбосховище

Бомбосховище, відтепер, це не міф, а реальність нашого сьогодення. Від 29 липня Верховною Радою було прийнято новий закон відносно цивільного захисту – передбачати наявність бомбосховищ у новобудовах. Часом раніше сповіщалося про чинність закону відносно обладнання бомбосховищами садочків та шкіл.

Як багато з нас відчуло нестачу бомбосховищ? Кожен, кожен хто почув першу сирену і не знав куди бігти, чого варто чекати. Тепер, коли повномасштабне вторгнення ввірвалося в наше мирне життя ми переоцінили багато цінностей і зрозуміли як недооцінили підготовку наших бомбосховищ. 

В одному з відео про подорожі нашого українського блогера Антона Птушкіна він розповів про саму безпечну країну в світі Швейцарію. У 1963 році був прийнятий закон, згідно якого кожен громадянин Швейцарії повинен бути забезпечений бомбосховищем на випадок ймовірної ядерної війни. 

По всій країні почалося будівництво підземних сховищ, а також будівництво бомбосховища найбільшого не лише в Швейцарії, але й у світі – Sonnenberg tunnel. Sonnenberg tunnel розрахований на тривале проживання 20 тис. людей. Він міг витримати попадання снаряду потужністю в 1 мегатонну в радіусі 1 км. 

Не дивлячись на швейцарський нейтралітет бомбосховища там скрізь: на парковках супермаркетів, в старих будинках і досі готові до застосування. У всіх цих бомбосховищах на сьогоднішній день може розміститися приблизно 115% населення Швейцарії. Тобто, бомбосховищ там більше ніж потрібно. Тому Швейцарію часто називають добре укомплектованим бункером посеред Європи. Політика нейтралітету і заходи безпеки дають такий поштовх для розвитку банківської системи та в цілому економіки країни.

Замовити бомбосховище в Україні стало свого роду мейнстрімом. Холдинг KMK Group з початку російсько-української війни почав активну роботу над проєктом Shelter PanelTim. Місто Васильків, де працює наша команда, з перших хвилин війни зазнало ракетних ударів та відчуло на собі облогу окупантів. Тому ми не могли стояти осторонь і думали як допомогти українцям, нашим рідним і близьким. Підземні укриття з надміцного поліетилену призначені захищати людей від загроз воєнного та природного характеру, таких як смерч, буревій, руйнування, уламки, вибухової та ударної хвиль.

 • Ш2300 х Д2600 х В2750
 • Вертикальний вхід
 • Люк
 • Драбина
 • 2 Спальних місця
 • Полиці для зберігання продуктів
 • Пасивна, приточно-витяжна вентиляція
 • Живлення: Загальна електромережа

Вартість універсального модуля
4840 €

Legotech - підхід

Дозволяє просто створювати, переобладнувати, змінювати розмір у вже існуючих модулів. Стандартну комплектацію укриття можна розширити набором додаткових опцій, по типу LEGO-конструктора, або виготовити сховище "під замовлення" з урахуванням усіх індивідуальних потреб.

 • розмір сховища
 • тип входу
 • прихований вхід
 • додатковий вихід
 • додаткові спальні місця
 • додаткові полиці для зберігання продуктів
 • система активної фільтрації повітря
 • автономне електропостачання
 • генератор
 • приготування їжі та обігрів
 • біотуалет
 • умивальник
 • аварійний GPS маяк
 • антиковзаюча драбина
 • Виготовлення індивідуальних модулів
 • Індивідуальне обладнання модулів
 • Розробка проекту подальшого розширення або переобладнання та ін.
Отримати пропозицію укриття з додатковими опціями або розрахунок індивідуального укриття.

Наші переваги

Корпус укриття виготовлений з надміцних поліпропіленових сендвіч панелей “Paneltim” (Бельгія), стійкий до фізико-механічних навантажень, дії вологи та  має гарантійний термін експлуатації понад 50 років.
Готові модулі укриття – мобільні, швидкі в розгортанні, не залежать від умов та місця встановлення.
Аналогічна за призначенням продукція інших виробників виготовляється з металу, дерева або бетону, що робить її менш стійкою до впливу зовнішнього середовища, обмежує застосування, ускладнює транспортування та експлуатацію.

Укриття виготовляється з міцного матеріалу, герметично зачиняється, легко витримує перепади температур, вплив вологи та добре захищає від уламків внаслідок руйнувань.

Поліпропіленовий корпус стійкий до гниття, корозії, підвищеної вологості або надмірної сухості. Термін експлуатації більше 50 років.

Сховищу не страшні гризуни та комахи. Полиці, розміщені по периметру, дозволяють зручно розмістити запаси без втрати корисної площі.

Корпус модуля міцний та герметичний. Не потребує додаткової гідроізоляції або утеплення. Встановлюється незалежно від рівня грунтових вод.

Зберігання запасів відбувається при стабільному температурному, вологісному режимі протягом усього року, що сприяє тривалому терміну зберігання продуктів.

Підлягає установці при високих грунтових водах, у будь-який тип ґрунту, у болотистій місцевості і навіть поблизу водойм як на відкритому просторі, так і під будь-якою спорудою.

Виробництво будь-яких конструкцій за бажанням замовника, в залежності від відведеної ділянки під установку з можливістю оснастити додатковими комунікаціями та оснащенням.

Укриття виготовляються з безпечного екологічного пластику, відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам, легко миються мінімальною кількістю води.

Виготовлення та монтаж обладнання проводимо відповідно до норм підземного будівництва, тому додаткові дозволи не потрібні.

Встановлення

Укриття виконує своє завдання лише у випадку відповідного встановлення. В залежності від способу входу (діагональний, вертикальний чи горизонтальний) способи встановлення будуть відрізнятися та мати свою специфіку.
Більше інформації про способи встановлення

Як замовити

П’ять простих кроків для облаштування укриття

Не знаєте з чого розпочати?
Безкоштовна консультація спеціаліста та рекомендації щодо облаштування укриття по телефону  Контакти

  Написати нам

   Please prove you are human by selecting the Car.

   Укриття «Shelter» є продуктом компанії «Paneltim Ukraine», що входить до групи компаній «KMK Group»

   2006 рік - початок співпраці з бельгійським брендом «Paneltim». Виробником надміцних, екологічно чистих сендвіч панелей.

   З 2013 і до сьогодні, «KMK Group Ukraine» є єдиним офіційним представником «Paneltim» на території України.